Ceník

Focení & Ceník fotoslužeb

Focení & ceník fotoslužeb níže. V případě, že vám nevyhovuje ani jeden z uvedených, cenových balíčků, napište mi prosím email s vašimi požadavky a představou. Ráda vám vyjdu vstříc a zkusíme vymyslet balíček na míru, speciálně pro vás.

Portrétové focení 1.200,-

Klasické portrétové fotky, pro jednotlivce i menší skupinu. Cena zahrnuje 40 – 60 min. fotografování v interiéru nebo exteriéru dle vlastních požadavků klienta, které probíhá přirozeným způsobem, výběr a selekci 10 nejpovedenějších fotografií, úpravu a retuš těchto fotografií, předání fotografií v elektronické podobě. V případě zájmu lze zdvojnásobit dobu focení a počet fotografií, za cenu 1 999,- Kč.

Foto-procházka 1. 200,-

Portrétové foto pro jednotlivce. Cena zahrnuje společnou procházku a focení v průběhu, který je na domluvě. Je možné zajít do přírody, procházet se městem, nebo zajít do kavárny a podobně. Cena zahrnuje cca 40 – 60 min. fotografování přirozeným způsobem, výběr a selekci 10 nejpovedenějších fotografií, úpravu a retuš těchto fotografií, předání fotografií v elektronické podobě. V případě zájmu lze zdvojnásobit dobu fotografování a počet fotografií, za cenu 1 999,- Kč.

Svatební foto basic 1. 999,-

Svatební foto basic – cena 1 999,- Kč Cena zahrnuje 40 až 80 min. fotografování v místě požadavků klienta, focení přirozeným, reportážním způsobem, výběr a selekce 20 nejpovedenějších fotografií, úpravu a retuš těchto fotografií, předání fotografií v elektronické podobě.

Svatba foto economy 3. 999,-

Cena zahrnuje 2,5 až 3 hod. fotografování v místě požadavků klienta, focení přirozeným, reportážním způsobem, výběr a selekce 65 nejpovedenějších fotografií, úpravu a retuš těchto fotografií, předání fotografií v elektronické podobě.

Svatba foto standard 6. 999,-

Cena zahrnuje 4 – 5h fotografování v místě požadavků klienta, focení přirozeným, reportážním způsobem, výběr a selekce 100 nejpovedenějších fotografií, úpravu a retuš těchto fotografií, předání fotografií v elektronické podobě. 

Svatba TOP standard 8. 500,-

Cena zahrnuje 6 – 7h fotografování v místě požadavků klienta, focení přirozeným, reportážním způsobem, výběr a selekce 140 nejpovedenějších fotografií, úpravu a retuš těchto fotografií, předání fotografií v elektronické podobě. 

Produktové a lifestyle focení

Probíhá na zakázku podle předem stanovené dohody.